Apartmán Bachledova dolina

Ubytovanie v súkromí na poschodí rodinného domu na samom konci Bachledovej doliny. Štyri spálne, spoločenská miestnosť, kuchyňa a kúpeľňa s dvomi WC a dvomi sprchami.

Apartmán Bachledova dolina je súčasťou rodinného domu postaveného v duchu pôvodnej ždiarskej  architektúry. Ubytovanie pozostáva zo štyroch spální, plne vybaveného kuchynského kúta, jedálenskej časti s TV/SAT a kúpeľne.

Ponúkané ubytovanie disponuje celkovo 8 lôžkami v štyroch spálňach.

Kuchynský kút: plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnná rúra, 2x umývačka riadu, espresso, 2x chladnička, hriankovač, rýchlovarná kanvica.

Kúpeľňa: dve umývadlá, dve toalety a dve sprchy. K dispozícii je aj automatická práčka.

Exteriér apartmánu

Apartmán ponúka hosťom možnosť posedenia v záhradke, kde môžu využiť  posedenie, taktiež gril či kotlík s kotlinou. Deti určite ocenia vonkajšie ihrisko s pieskoviskom a hojdačkami. 

Počet izieb a max. kapacita

Všetky štyri izby apartmánu pre max. 8 ľudí dýchajú teplom domova, sú obložené drevom, rovnako ako celý interiér domu. Každá z izieb má úžasný výhľad na končiare Belianskych Tatier.

Vybavenie apartmánu

Jedálenská časť slúži zároveň ako miesto na posedenie. V pozadí plne vybavený kuchynský kút s prechodom do hygienickej časti - dve sprchy, dve toalety, dva umývadla, práčka. 

Cenník ubytovania


TOP sezóna

ZIMA: 3. Jan. - 9. Mar. /  min. 4 noci

LETO: 1. Júl - 15. Sep. /  min. 4 noci

VEĽKÁ NOC 14. Apr. - 19. Apr. / min. 4 noci

155,-

Mimosezóna

JESEŇ: 16. Sep. - 21. Dec. / min. 2 noci

JAR: 10. Marec. - 30. Jún / min. 2 noci

112,-

Vianočný pobyt

21. Dec. - 27. Dec. / min. 3 noci

160,-

Silvester

28. Dec. - 2. Jan. / min. 5 nocí 

240,-

Informácie


DOPLATKY NA MIESTE
Rekreačný poplatok - platí osoba od 15 rokov 0,80 € osoba / noc Vratná kaucia 150 € celoročne Záverečné upratovanie 30 € celoročne

POZNÁMKY K CENÁM
Pri pobyte kratšom, ako je uvedený minimálny počet nocí, sa môže cena líšiť


OSTATNÉ A STORNO PODMIENKY

* Cena ďalej zahŕňa: WiFi internet, Parkovanie, Posteľná bielizeň, Uteráky, Drevo do krbu,  detská postieľka - zdarma

30.6.2021 - 15.9.2021 - bezplatné zrušenie pobytu 30 dní pred nástupom, storno 50% z ceny zálohy 14 dní pred nástupom - Prevádzkovateľ má právo si nárokovať 100% z celkovej sumy za pobytu ak hosť zruší pobyt do menej ako 7 dní do začatia pobytu.

16.9.2021 - 20.12.2021 - bezplatné zrušenie pobytu 3 dni pred nástupom

9.1.2022-29.6.2022 - bezplatné zrušenie pobytu 30 dní pred nástupom, storno 50% z ceny zálohy 14 dní pred nástupom - Prevádzkovateľ má právo si nárokovať 100% z celkovej sumy za pobyt ak hosť zruší pobyt do menej ako 7 dní do začatia pobytu. Rezervácie na Vianoce a Silvester sú záväzné, bez možnosti vrátenia peňazí.


Očarila Vás tatranská príroda? Rezervujte si ubytovanie v našom Apartmáne Bachledova dolina prostredníctvom ubytovacích katalógov ubytovanie Ždiar  a  ubytovanie Bachledova dolina. U nás na Vás čaká príjemná atmosféra a nádherné okolité prostredie Belianskych Tatier.

Fotogaléria Apartman Bachledova dolina

Kontaktuje nás

Ubytovanie Bachledova dolina

Privat Bachledova dolina

Ubytovanie v súkromí v Bachledovej doline. Objekt možnosť prenajať ako celý alebo ako dva samostatné apartmány na dvoch poschodiach: dva samostatné apartmány, spoločenská miestnosť s detským kútikom, parkovanie priamo pri objekte, zľavy z ubytovania počas celého roka