Prízemie

Rodinná izba je zložená z dvoch spální. Vo väčšej sa nachádza manželská posteľ a jedna jedno-lôžková posteľ.  TV prijímač.   V menšej spálni je posteľ. V spoločnej kúpeľni sa nachádza toaleta a sprchový kút.

V druhej izbe sme pripravili 3 pevné lôžka, TV prijímač a kúpeľňu s umývadlom, toaletou a sprchovým kútom. Na prípravu vlastných pokrmov môžete využívať kuchynku v spoločenskej miestnosti v suteréne privátu.

Blízke okolie


Podkrovie

Prvá z izieb je vybavená tromi pevnými lôžkami. Má samostatnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. Druhá izba disponuje dvomi pevnými lôžkami. Tiež samostatná kúpeľňa. Každá izba disponuje TV/SAT a WiFi internetom.

Na tomto poschodí je v apartmáne taktiež príručný kuchynský kút - elektrická varná doska, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, 2x malá chladnička, rýchlovarná kanvica, hriankovač i prekvapkávač kávy.


Spoločenská miestnosť a detský kútik

V spoločenskej miestnosti nájdete plnohodnotnú kuchyňu, bar s výčapným zariadením, jedálenské posedenie i pohodlné posedenie s TV/SAT.

Súčasťou spoločenskej miestnosti je tiež detský kútik, ktorý je vybavený hračkami pre menšie i väčšie deti. Pre vašich najmenších sú počas dovolenky u nás k dispozícii i dva športové kočíky k zapožičaniu zdarma.

Pre spríjemnenie atmosféry počas zimných večerov je tu pre vás krb, ktorý nabudí atmosféru zimnej dovolenky.

Apartmán Bachledova dolina

                              Príďte okúsiť atmosféru pravej drevenice, srdečne Vás pozývame na dovolenku k nám.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás smelo kontaktujte. Radi zodpovieme Vaše otázky ohľadom dostupných voľných termínov alebo aktuálnych lyžiarskych podmienkach.