Ubytovanie Bachledova dolina

Privat Bachledova dolina, Ždiar

Privat Bachledova dolina Vám ponúka ubytovanie v súkromí v samostatnej časti rodinného dvojdomu so samostatným vchodom. Spolu 5 izieb v dvoch samostatných apartmánoch na dvoch podlažiach, spoločenská miestnosť, parkovisko priamo pri objekte.

Apartmán č. 1

Samostatný apartmán na prízemí. Tri spálne, prvá s vlastnou kúpeľňou, druhá ako rodinná izba, teda  dve spálne prepojené kúpeľňou, každá s vlastným vchodom. Kuchyňa v spoločenskej miestnosti. 


Vybavenie apartmánu č.1 - spolu 3 izby

Rodinná izba je zložená z dvoch spální. Vo väčšej sa nachádza manželská posteľ a jedna jednolôžková posteľ, možná prístelka a TV prijímač. V menšej spálni je rozkladacia dvojposteľ. V spoločnej kúpeľni sa nachádza toaleta a sprchový kút.

V druhej spálni je manželská posteľ a jednolôžko, TV prijímač a kúpeľňa s umývadlom,  toaletou a sprchovým kútom.

Na prípravu vlastných pokrmov môžete využívať kuchynku v spoločenskej miestnosti v suteréne privátu.

Zľavy a zvýhodnené pobyty v apartmáne č. 1


Zimná sezóna

16. Sep. - 21. Dec. / cena za apt. č. 1 na noc / min. 2 noci

od €100,-


Letná sezóna

10. Mar. - 30. Jún / cena za apt. č. 1 na noc / min. 2 noci

od €100,-

Zľava

Pre pobyty 5 a viac nocí zľava -10% z celkovej sumy

Zľava -10%

Apartmán č. 1 - to sú tri spálne, jedna spálňa s vlastnou kúpeľňou, ďalšie dve spálne prepojené spoločnou kúpeľňou. Kuchyňa v spoločenskej miestnosti na prízemí privátu. 

Apartmán č. 1

Samostatný apartmán na prízemí. Nájdete v ňom 3 spálne a 2 kúpeľne pre celkovo 6/9 osôb. Kuchyňa je k dispozícii v spoločenskej miestnosti v suteréne.

Apartmán č. 2

Situovaný v podkroví, skladá sa z 2 samostatných spální a 2 kúpeľní pre 4 až 8 osôb. K dispozícii máte tiež vybavený kuchynský kút.

Spoločenská miestnosť

Nachádza sa v suteréne privátu. K dispozícii je plne vybavený kuchynský kút, jedálenská časť, detský kútik a obývacia časť s krbom a TV. 

Apartmán č. 2

Apartmán č.2 v priváte Privát Bachledova dolina sa nachádza v podkroví, skladá sa z dvoch izieb (každá s vlastnou kúpeľňou s toaletou, TV/SAT) a príručným plne vybaveným kuchynským kútom.


Vybavenie apartmánu č.2

Prvá z izieb je vybavená dvomi pevnými lôžkami a dvomi možnými prístelkami. V kúpeľni sa nachádza umývadlo so zrkadlom, sprchový kút a toaleta.  Druhá izba i kúpeľňa má podobné vybavenie,  disponuje dvomi pevnými lôžkami a rozkladacou posteľou. V oboch izbách je TV.

Na tomto poschodí nájdete taktiež príručný kuchynský kút - elektrická varná doska, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, 2x malá chladnička, rýchlovarná kanvica, hriankovač i prekvapkávač kávy.

Zľavy a zvýhodnené pobyty v apartmáne č. 2


Zimná sezóna

16. Sep. - 21. Dec. / cena za apt. č. 2 na noc / min. 2 noci

od €100,-

Letná sezóna

10. Mar. - 30. Jún / cena za apt. č. 2 na noc / min. 2 noci

od €100,-


Zľava

Pre pobyty 5 a viac nocí zľava -10% z celkovej sumy

Zľava -10%

Apartmán č.2 sa nachádza v podkroví, skladá sa z dvoch izieb (každá s TV prijímačom a vlastnou kúpeľňou s toaletou) a príručným plne vybaveným kuchynským kútom.

Naša špeciálna ponuka ubytovania

Apartmán Bachledova dolina

Spomínate si ešte na prázdniny u starkej, na letá strávené na chalupe na dedine? Chceli by ste tento pocit zažiť znova?  Práve pre Vás je pripravená naša špeciálna ponuka - pobyt v Apartmáne Bachledova dolina. Autentická drevenica z roku 1952 ponúka svoje priestory klientom už plné štyri desaťročia, a spokojných po našom "gošči" (či po slovensky hostí) ráta už na stovky. Prezrite si našu ponuku.