Vyrazte za poznávaním Bachledovej doliny, obce Ždiar aj okolia na kolesách. Požičovňa elektrobicyklov v Ždiari, E-BIKE Rent Ždiar má pre Vás v ponuke e-bike so zľavou -10% pre ubytovaných v Privat Bachledova dolina aj Apartman Bachledova dolina.

Plánovať dovolenku s dieťaťom či dokonca viacerými deťmi býva pre rodičov sem tam ťažší oriešok, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Dovolenka s deťmi, to nie je len ubytovanie či stravovanie, to je hlavne o tom, aký program deťom a vlastne celej rodine vymyslieť.

v Bachledovej doline siaha do minulého storočia. Milovníci zimných športov, teda nielen lyžiari, ale i snowboardisti, bežkári či nelyžujúci sa sánkari oceňujú v Bachledke ideálne podmienky, ktoré im tu príroda vytvorila - hojnosť snehovej nádielky a zväčša príjemné zimné počasie. Dovoľte nám predstaviť Vám možnosti lyžovania v Bachledovej doline a...

Po náročnom dni plnom aktivít každému dobre padne pobyt vo wellness. Ani pre tento typ zážitku nemusíte vôbec chodiť ďaleko. Na nasledujúcich riadkoch Vám predstavíme viaceré možnosti v Bachledovej doline i v najbližšom okolí.

Ponuka ubytovania

Privat Bachledova dolina to je kvalitné ubytovanie v Bachledovej doline v Ždiari. Možné prenajať ako celý objekt, alebo ako dva samostatné apartmány na dvoch poschodiach.


Tri spálne, dve kúpeľne, TV/SAT, spoločenská miestnosť s kuchyňou a detským kútikom, parkovanie priamo pri objekte...

Dve spálne, každá s vlastnou kúpeľňou, kompletne zariadená kuchyňa, TV/SAT, spoločenská miestnosť, WiFi, ...

Samostatný apartmán v samostatnom objekte len 100 metrov od privátu. Štyri spálne, kuchyňa, spoločenská miestnosť, kúpeľňa, ...