Kráľovstvo lesa Bachledka

V roku 2021 pribudla v Bachledovej doline nová atrakcia pre deti s názvom Kráľovstvo lesa. Ide o jedno z najväčších prírodných ihrísk na Slovensku, rozprestiera sa na rozlohe necelých 5000m2 a má dobrodružný i edukatívny charakter. Deti tu nájdu viac ako 25 zábavných atrakcií spojených s prírodou i náučné panely, ktoré iste oslovia a zabavia malých i veľkých návštevníkov. Viac informácií o ihrisku sa dozviete priamo tu.

Park sa nachádza v lone nádhernej prírody, na rozmedzí Tatranského národného parku a Pieninského národného parku. Na výlet do Kráľovstva lesa si vyčleňte určite aspoň pol dňa, v parku sa zabavia nielen deti, ale i dospelí.

1. Lanová zostava Bachledova dolina 

je určená nebojácnym mladým dušiam s dostatkom odvahy. Môžu si vyskúšať viacúrovňovú lanovú zostavu či tobogany. Deti majú šancu otestovať svoju odvahu, šikovnosť či vytrvalosť. Táto atrakcia je určená len najsmelším nadšencom.

ZOBRAZIŤ VŠETKY ATRAKCIE 

2. Megatrampolína 

po poriadnom odraze nasleduje poriadny výskok! Vyskáč si prebytočnú energiu a nadýchaj sa poriadne tatranského vzduchu.

ZOBRAZIŤ VŠETKY ATRAKCIE 

3. Štvorlanovka 

 vezmi rodičov i kamarátov a zasúťažte si, kto bude skôr na druhej strane. Avšak počas jazdy dávaj dobrý pozor, aby si neskončil na zemi ako hruška.

ZOBRAZIŤ VŠETKY ATRAKCIE 

4. Pavúkov domček 

 ak sa chceš na chvíľku ocitnúť v koži pavúka, si na správnom mieste. Len sa chyť a skús si, aké je to liezť po sieti napríklad dolu hlavou :)

ZOBRAZIŤ VŠETKY ATRAKCIE 

Ubytovanie v Bachledovej doline

Privat Bachledova dolina Vám ponúka kvalitné ubytovanie v súkromí. Dva apartmány na dvoch poschodiach rodinného domu.