Požičovňa Bachledka

30.12.2021

Cestujete na dovolenku do Bachledovej doliny zďaleka a nemáte priestor na lyžiarsky výstroj? Prípadne, chceli by ste vyskúšať bežky či ebike, ale nemáte záujem kúpiť si ich nastálo? Nemajte žiadne obavy, v Bachledovej doline či v Ždiari Váš problém s chýbajúcim športovým vybavením poľahky vyriešia.

Požičovňa lyží a lyžiarskeho výstroja

Idete na lyžovačku do Bachledovej doliny a lyžiarsky výstroj sa Vám už do batožiny nezmestí? Alebo ste nelyžiari a dostali ste chuť lyžovanie si u nás v Bachledke vyskúšať? A či máte deti, ktoré rastú ako z vody, a nechce sa Vám na tých pár dní v roku kupovať vždy nový výstroj? Vôbec nič sa nedeje, s chýbajúcim lyžiarskym výstrojom Vám v Bachledovej doline i v Ždiari hneď pomôžu.

V Bachledovej doline, priamo v stredisku SKI&SUN nájdete požičovňu lyží i ski servis. Personál vždy rád poradí s výberom a poskytne servis i Vašich vlastných lyží. V Bachledovej doline nájdete i požičovňu lyží, snowboardov a športových potrieb pri stredisku DENY.

Viacero možností požičania lyží či celej lyžiarskeho výstroja je i v Ždiari. Požičovňa SKI-RENT už viac než 15 rokov ponúka svojim zákazníkom možnosť zapožičania lyží čicelého výstroja, zároveň v nej nájdete odborníkov na opravy i ski servis Vášho vlastného výstroja. Požičovňa www.poziclyze.sk disponuje širokým výberom zjazdových lyží pre aktívnych i rekreačných lyžiarov. Zároveň Vám vie poskytnúť i servis prinesených lyží.

Strachan Skicentrum Vám taktiež vie ponúknuť lyžiarske vybavenie pre deti i dospelých.

Požičovňa sánok

Nelyžiarski nadšenci zimných radovánok zaiste ocenia, že priamo v Bachledovej doline sa nachádza sánkarska trať v dĺžke približne 2,5km. Sánky nie sú pri cestovaní považované za príliš skladný artikel :), máme však dobrú správu - i sánky si viete u nás požičať. Priamo v Bachledovej doline napríklad v stredisku Bachledka SKI&SUN . V Ždiari Vám sánky zapožičajú napríklad v Strachan Skicentrum, sánky sa taktiež dajú požičať v požičovni https://www.poziclyze.sk/.

Požičovňa bežeckých lyží, bežiek

V Bachledovej doline existuje viacero udržiavaných bežeckých tratí, jedna z nich vedie magistrálou Spišskej Magury až na samotný koniec Ždiaru, na Príslop napríklad. Taktiež v Ždiari nájdete veľa možností na bežkovanie, napríklad v Monkovej doline, či pri ceste polesím Ždiaru. Ak ste nemali možnosť či priestor vziať si bežecké lyže na dovolenku z domu, prípadne bežky nevlastníte, nezúfajte, i tie sa dajú v Bachledke či v Ždiari požičať. Určite nebudete mať problém s požičaním v stredisku Bachledka SKI&SUN. Požičovňa SKI-RENT Ždiar disponuje veľmi slušným arzenálom, z ktorého si určite vyberiete, bežecké lyže nájdete i v požičovni Strachan Skicentrum.

Požičovňa bicyklov

Do Bachledky sa necestuje len v zime, práve naopak, i leto ponúka široký záber možností, ako aktívne stráviť dovolenku v našich končinách. V nedávnej minulosti boli v okolí Bachledovej doliny i Ždiaru vynovené a rozšírené možnosti cykloturistiky. Že nebol priestor vziať si so sebou bicykle pre celú rodinu? To vôbec neprekáža, v Bachledke Vám veľmi rýchlo vieme pomôcť. Navštívte požičovňu v stredisku Bachledka SKI&SUN, poprípade sa zastavte v Ždiari. V Monkovej doline, v hoteli Magura nájdete požičovňu bicyklov, kde určite nájdete to, čo hľadáte.

Požičovňa e-bikov

Ak je cykloturitsika to, čo by ste chceli v Bachledke vyskúšať, ale zatiaľ si kondične netrúfate, nezúfajte - máme pre Vás výbornú správu, v Bachledke i v Ždiari nájdete požičovne e-bikov, ktoré Vám pri šliapaní cez kopce trošičku pomôžu :). Hneď v Bachledke, v stredisku Bachledka SKI&SUN Vám vedia vyjsť v ústrety v ich požičovni e-bikov. V Ždiari si môžete e-bike požičať napríklad v ebike-zdiar.sk. Elektronické bicykle ponúka i požičovňa e-bike Strachan.


Ubytovanie v Bachledovej doline

Privat Bachledova dolina Vám ponúka kvalitné ubytovanie v súkromí. Dva apartmány na dvoch poschodiach rodinného domu.