Požičovňa elektrobicyklov Ždiar

27.03.2023

Vyrazte za poznávaním Bachledovej doliny, obce Ždiar aj okolia na kolesách. Požičovňa elektrobicyklov v Ždiari, E-BIKE Rent Ždiar má pre Vás v ponuke e-bike so zľavou -10% pre ubytovaných v Privat Bachledova dolina aj Apartman Bachledova dolina.

Požičovňa elektrobicyklov v Ždiari pre celú rodinu

V ponuke E-BIKE Rent Ždiar - 1. požičovne e-bike v Ždiari sú elektrobicykle pre celú rodinu. Cenovo dostupný "Guroľsky retro e-bike" je vhodný na cesty a upravené chodníky. Ľahko sa naň nasadá a má tiež praktický košík alebo detskú sedačku.

Horský elektrobicykel aj vozík pre deti

Nový elektrobicykel z kategórie "MTB horský e-bike" je plne odpružený elektrobicykel a jeho batéria má až 110 km na jedno nabitie! Tento e-bike je vhodný na výlety po všetkých cyklotrasách v Belianskych Tatrách, cesty aj neupravené chodníky.

Výlet na elektobicykloch aj s deťmi

Ak hľadáte tip na výlet v okolí Bachledovej doliny a Ždiaru, odporúčame Vám vyskúšať niektorý z eletrobicyklov E-BIKE Rent Ždiar - 1. požičovňa elektrobicyklov v Ždiari. Pohodlný Retro e-bike aj odpružený "MTB horský e-bike" možno vybaviť detskou sedačkou. Ďalšou možnosťou je prívesný detský vozík za e-bike. Na koniec, vyskúšajte obľúbený, trojkolesový e-bike tzv. "Rikša"... 

Zistite viac - cyklotrasy v Belianskych Tatrách, cenník a možnosti zliav

V prípade, že by ste aj Vy chceli vyskúšať jazdu na elektrobicykli vo dvojici alebo s celou rodinou              (v ponuke je tiež vozík pre deti alebo trojkolesová "Rikša"...) informujte sa u nás, alebo kontaktujte priamo majiteľov z požičovne elektrobicyklov v Ždiari - E-BIKE Rent Ždiar.

www.ebike-zdiar.sk

tel.: 0902 090 442