Wellness Bachledova dolina a okolie 

09.01.2022

Po náročnom dni plnom aktivít každému dobre padne pobyt vo wellness. Ani pre tento typ zážitku nemusíte vôbec chodiť ďaleko. Na nasledujúcich riadkoch Vám predstavíme viaceré možnosti v Bachledovej doline i v najbližšom okolí.

Priamo v Bachledovej doline máte možnosť zrelaxovať v bazéne či v teple sauny v Grand Hotel Bachledka Strachan****. Hotel ponúka wellness služby nielen ubytovaným hosťom, ale i návštevníkom zvonku. Nájdete v ňom 12m dlhý bazén s protiprúdom, masážnymi tryskami a chrličom vody, detský bazén, hydromasážnu vírivku, viacero druhov sáun (soľná sauna, fínska sauna, parná aromatická sauna a infrakabína pre dvoch), oddýchnuť si môžete na dobrej masáži.

V Tatranskej Lomnici, len pár kilometrov od Ždiaru si môžete vychutnať wellness v relaxačnom centre Wellness Belveder. Vyskúšajte maxi vírivku, fínsku saunu, infrasaunu, relaxačnú miestnosť či niektorú zo špeciálnych regeneračných kúpeľov v drevených kadiach s hydromasážou. Wellness Belveder ako prvý v Tatrách ponúka originálny pivný kúpeľ s vlastnou receptúrou, ktorý dokonale uvoľní telo aj myseľ. K pivnému kúpeľu podávajú chutné Tatranské čapované pivo.

Vo Veľkej Lomnici, v hoteli International**** Vám vedia zregenerovať telo i myseľ vo vyhrievaných bazénoch, vírivkách saunách či na masážach v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier. V ich wellness svete nájdete vnútorný bazén, vonkajší vyhrievaný bazén, parnú aromatickú sauna, suchú saunu, infra saunu, vonkajší ochladzovací bazénik, tropickú sprchu, ľadové vedro, škótsku masážnu kabínu, ľadovú drť, vírivú vaňu i tepidárium. V prípade záujmu si môžete objednať masáž zo širokej ponuky klasických aj originálnych thajských masáží - od klasickej celotelovej masáže cez reflexnú, lymfodrenážnu, medovú po vyhľadávanú thajskú aromatickú masáž či ajurvédsku masáž.

O Aquacity v Poprade ste už istotne počuli. Okrem vyžitia sa vo vnútorných a vonkajších bazénoch má Aquacity vlastné wellness a SPA centrum. V ňom si Vás určite získa široká ponuka rôznych druhov sáun a inhalačných miestností, ceremoniálna sauna, odpočivárne a unikátny 14 m Wellness Bar so širokou ponukou smoothies, ovocných štiav, miešaných nápojov a wellness drinkov.

Ak máte chuť trošku si za relaxom vycestovať, len pár kilometrov za hranicami u našich severných susedov v dedinke Białka Tatrzańska nájdete stredisko Terma Bania. Osviežite sa vo vnútorných či vonkajších bazénoch naplnených termálnou vodou teploty 34-38°C. Deti sa zabavia v zábavnej zóne, rodičia môžu zrelaxovať v relaxačnej zóne. V saunovom svete nájdete ruskú baniu s charakterom tradičnej ruskej sauny, starú goralskú saunu, fínske sauny i kamennú jaskyňu, parný kúpeľ , soľankový bazén i soľnú jaskyňu. Rovnako si môžete dopriať relaxačné, liečebné i športové masáže, prípadne zábaly a zábaly s masážou.

V dedinke Bukowina Tatranska, len pár kilometrov za severnými hranicami nájdete stredisko Termy Bukowina. Stredisko ponúka širokú škálu vonkajších i vnútorných bazénov, zrelaxovať môžete na jednej z množstva druhov masáží (škoricová, kokosová, chilli, sicílska, ...), pri viacerých druhoch orientálnych rituálov (ayurvédsky rituál pre tretie oko, očistný rasoul rituál v blatovej saune, či pri tibetskej masáži), pri celotelovom pílingu či v saunách. Výber nechávame na Vás, ponuka je naozaj veľmi široká.

V malej dedinke Szaflary nájdete Termy Goracy potok, stredisko relaxu rovnako veľmi obľúbené u návštevníkov Tatier z poľskej i slovenskej strany. Okrem klasických externých a interných bazénov Vám ponúkne možnosti relaxácie v SPA zóne. Vyskúšajte bahno a bahenné kúpele s ich blahodárnymi účinkami na zdravie, vyskúšajte sauny (k dispozícii je fínska, parná i kombinovaná), nechajte sa zlákať na masáže alebo na liečebné procedúry (ošetrenie tváre i tela, pleťové i telové peelingy,masáže tela i tváre).

Možností wellness aktivít je v blízkosti Ždiaru omnoho viac, stačí prísť a vyskúšať :). Odporúčame Vám nájsť si dobré ubytovanie, aby ste stihli vyskúšať všetky, druhy aktivít, ktoré Bachledova dolina i Ždiar ponúka. Napríklad náš Privat Bachledova dolina, ktorý Vám poskytne príjemné a útulné bývanie počas Vašej dovolenky v Bachledke. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Ubytovanie v Bachledovej doline

Privat Bachledova dolina Vám ponúka kvalitné ubytovanie v súkromí. Dva apartmány na dvoch poschodiach rodinného domu.